دوره General English

۱,۴۸۲

در آموزشگاه فرنود دوره های تخصصی زبان با برترین اساتید برگزار میشود . یکی از دوره های منتخب برای گروه بزرگسال دوره General English می باشد که طی 11 ماه و نیم برگزار شده و از پایه تا پیشرفته 4 مهارت زبان را در قالب مکالمه آموزش می دهد .

موسسه فرنود با بیش از 12 سال سابقه تدریس با بهترین اساتید آیلتس در حوزه زبان در شهر اصفهان به عنوان بهترین موسسه آیلتس اصفهان تمامی توان و همکاری خود را جهت یادگیری بهتر شما به کار میگرد.

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن english_png_447776-1024x681.png است

در این دوره آموزشی جنرال شما به مهارت چهارگانه Reading ، Writing ، Listening ، Speaking کاملا مسلط میشوید و اگر تمامی مواردی که استاد شما در کلاس برای چهار مهارت بالا میگوید دقیقا عمل کنید قطعا می توانید یک بار برای همیشه به زبان انگلیسی و از همه مهمتر مهارت Speaking مسلط شوید.

قطعا شما با اساتید مختلف آیلتس اصفهان صحبت کردید و هر کدام را که دیده اید مدعی آموزش آیلتس بوده اند اما فقط تخصص در تدریس مهم نیست آیلتس یک کار تکنیکال است و مدرس حتی اگر به زبان کاملا مسلط باشد باز هم کافی نیست اما در مجموعه فرنود شما میتوانید به صورت تست سر کلاس ها بنشینید و روش تدریس استاد آیلتس را ببینید و پس از پایان کلاس با تمامی هنرجو های کلاس گفتمان کنید و نظر آنها را بپرسید.

نکته حائز اهمیت این که در طول دوره شما از منابع تدریس و لهجه آموزش اطمینان کامل دارید چرا که درست ترین منابع اموزشی و کاربردی ترین لهجه به شما آموزش داده می شود .

Top of Form

مطالب مرتبط

آدرس کلاس ها ( پشتیبان 1 )

۷,۱۸۰

آموزش آنلاین

۵۵,۹۲۵

آدرس کلاس ها ( اصلی )

۶۵,۱۰۹

راهنمای نرم افزار Adobe Connect

۲,۰۷۲

دریافت و نصب نرم افزار Adobe Connect

۸,۸۸۴

آموزش زبان انگلیسی کودکان در اصفهان

۳,۶۰۲